Residence Campus
Deze familie residence is gelegen op 3 km van Villasimius, een authentiek dorpje aan de uiterste zuidoost kust van Sardinie op ca. 50 km ten westen van de hoofdstad Cagliari. De 2 speels opgezette zwembaden en het privé strand liggen voor de deur van deze appartementen.
Het kindvriendelijke complex is geschikt voor gezinnen met kids van alle leeftijden. Faciliteiten als zwembad, apart kinderbad, restaurants, beachbar, speeltuin, miniclub en jongerenclub bieden voor ieder wat wils. Ook leuk voor jeugd en actievelingen zijn de vele sportieve activiteiten die kunnen worden ondernomen zoals beachvolley, beachtennis, tennis, jeu de boules, duiken en jetskiën.
Het vakantiepark is echter ook prima geschikt voor een relax vakantie waarbij niet direct een auto op de luchthaven gehuurd hoeft te worden. Er kan gebruik gemaakt worden van de transferservice van het vliegveld naar de residence. Toch een dagje zin om het eiland te verkennen? Dan kunt u een auto bij de accommodatie huren.
De accommodatie beschikt over diverse verblijfstypen. Zo zijn er 70 hotel kamers, 8 bungalows, 6 villa’s en 36 appartementen. Alle woningen en kamers hebben een comfortabele uitstraling en beschikken over de nodige faciliteiten zoals airco, verwarming, satelliet tv en haardroger.











Type | Prijs | |
Tweekamerappartement - Bilo 4 (BG of EV) 1 Slaapkamers Max 4 Personen BG-EV 35m2 De appartementen liggen op de begane grond (uitzicht op de tuin) of eerste verdieping (met zeezicht). Indeling: |
Vanaf € 980 (7 Nachten, Aankomst 12-5-2018) Bekijk alle prijzen en beschikbaarheid |
|
Villa (6/8 prs.) - vrijstaand prijs o.b.v. 6 prs. 3 Slaapkamers Max 8 Personen BG-EV 90m2 Vrijstaande vakantiewoning met 3 niveaus. Indeling: |
Vanaf € 1.365 (7 Nachten, Aankomst 12-5-2018) Bekijk alle prijzen en beschikbaarheid |
Zwembad met duikplank (onverwarmd open 12.05-20.10) |
Apart kinderbad |
Tennisbaan gratis |
Jeu de boules gratis |
Beach volley gratis |
Tafeltennis |
Miniclub 4-12 jr (van 21.05-14.10, geen Nederlandse begeleiding) gratis |
Young club >12 jr. (van 04.06-02.09, geen Nederlandse begeleiding) gratis |
Avond entertainment |
Piano bar en live muziek 6 dgn per week (01.06-30.09) |
Restaurant a la carte |
Restaurantbuffet bij het zwembad terras (weers afhankelijk) |
Mini-markt 200 m |
Wifi zone gratis |
Wifi in appartement (€) |
Privé strand 100 m (zand) - ligbed € 4,50 Verhuur duikmateriaal (€) |
Bootexcursies (€) |
Verhuur waterfietsen, waterski (€) |
Paardrijparcours 3 km (€) |
Verhuur mountainbikes €) |
Bewaakte parkeerplaats |
Deze familie residence is gelegen op 3 km van Villasimius, een authentiek dorpje aan de uiterste zuidoost kust van Sardinië op ca. 50 km ten westen van de hoofdstad Cagliari. Villasimius is gelegen in een driehoekige uitham en wordt dan ook door drie verschillende kanten omringd door zee en strand. Villasimius heeft een mooie jachthaven en vele restaurants, bars en discotheken. Vooral in de zomer kunt u hier ’s avonds gezellig uitgaan en is er op veel plaatsen live muziek te vinden. Daarnaast zijn er spectaculaire stranden zoals Timi Ama en Punta Molentis met haar indrukwekkende oprijzende granietrotsen.
Andere mooie stranden in de buurt zijn Porto Sa Ruxi Beach 3 km, Campolungu Beach 3,5 km Simius Beach 5 km, Riso beach 5 km en Cala Caterina Beach op 7 km van het luxe complex.
Achter de fantastische, witte zandstranden van de Costa Rei bevinden zich de bergen van het Parco Monte 7 Fratelli (“de bergen van de 7 broers”, zogenoemd vanwege de 7 bergpieken). Dit boeiende natuurpark is zeer geschikt om tochten te maken te voet, per mountainbike of te paard of met een 4x4 terreinwagen. Het is wel aan te raden dit onder begeleiding te doen van een lokale gids.
Op 45 autominuten, voorbij het dorpje Quirra staat de prachtig bewaard gebleven Romaanse kerk van San Nicola di Quirra. De kerk is volledig gebouwd in rode baksteen in de tweede helft van de 13e eeuw door Pisaanse beeldhouwers. Vanaf de kerk gaat een pad naar de ruïnes van het Castello di Quirra; het kasteel dateert uit de eerste helft van de 13e eeuw. Boven aangekomen wordt u beloond met een geweldig uitzicht op het strand en de zee.
Cagliari ligt op 48 km van de accommodatie. In de stad zijn diverse culturele bezienswaardigheden te vinden zoals Il Castello, de Olifantentoren en het Museo Archeologico nationale di Cagliari. Il Castello is gelegen op het hoogste en oudste punt van Cagliari. Vanuit Il Castello heeft u een prachtig uitzicht over de lager gelegen nieuwe stad. Nabij Il Castello is de Olifantentoren gelegen, welke diende als verdedigingstoren tegen de Moren en Genuezen. Vergeet vooral niet een ijsje te nemen bij de ijssalon in het straatje vlakbij de Olifantentoren, aanbevelenswaardig! Het vliegveld ligt op 54 km van de residence.
Villasimius 3 km, Cagliari 48 km (vliegveld), Olbia (vliegveld en ferryhaven) 266 km.